úvodO násNaše službyreferenceKariérakontakt

Kariéra

Přidejte se do týmu PS BRNO a pomáhejte stavět střechu nad hlavou smysluplným projektům. Že nevidíte nabídku, která by vám padla do oka? Pro bystré hlavy i pracovité ruce se u nás vždy najde místo.

BUDUJTE SVOU KARIÉRU S NÁMI

RŮST ZAMĚSTNANCŮ

RŮST ZAMĚSTNANCŮ

Bez spokojených, naplněných zaměstnanců by naše firma byla úspěšná jen stěží. Proto růst našich zaměstnanců podporujeme – ať už se jedná o odborná školení, nebo příležitosti k postupu v rámci firmy. Podporujeme také zvýšení adaptability starších pracovníků, u nás mají příležitost všichni. Chceme, aby naši lidé chodili do práce rádi. Jen tak dosáhneme výsledků, na které můžeme být všichni hrdí.

PODPORA ROVNÉHO POSTAVENÍ ŽEN A MUŽŮ

Genderovým stereotypům a předsudkům jsme vykopali hlubokou jámu. Pod záštitou Evropské unie jsme úspěšně nastartovali program „Podpora rovného postavení žen a mužů ve společnosti PS BRNO, s.r.o.“ Ženy mají u nás ve firmě své nezastupitelné místo, a to na stejné úrovni jako muži. Věříme, že právě naše rozmanitost nás dělá silnými, kreativnějšími a konkurenceschopnými na trhu stavebního průmyslu.

logo-eu.png

Pod záštitou Evropské unie jsme úspěšně nastartovali program Podpora rovného postavení žen a mužů ve společnosti PS BRNO, s.r.o.“

PODPORA ROVNÉHO POSTAVENÍ ŽEN A MUŽŮ

VOLNÉ POZICE

BIM koordinátor/-ka

Hledáme BIM koordinátora/-ku

Přípravář/ka stavební výroby

Máte technické myšlení a umíte si zorganizovat svůj pracovní den? Nutnou administrativu spojenou s technickou přípravou máte v malíku? Chcete být součástí rozvíjející se stavební společnosti, která svůj úspěch staví na lidech? Pokud ano, čtěte dál!

Přípravář/ka zakázek ocelových konstrukcí, plochých střech a fasád

Pro středisko technické a obchodní přípravy ocelových konstrukcí, plochých střech a fasád hledáme kolegu nebo kolegyni pro pozici přípraváře zakázek ocelových konstrukcí, plochých střech a fasád. Budete to vy?

Stavbyvedoucí

Hledáme stavbyvedoucího na realizaci staveb v souladu s projektovou dokumentací.

Rozpočtář/ka

Hledáme rozpočtáře nebo rozpočtářku.

Projektant/ka hliníkových výplní a fasád

Hledáme projektanta/ku hliníkových výplní a fasád.

napište nám

Jméno*
E-mail*
Telefon
Vaše zpráva
CV