úvodO násNaše službyreferenceKariérakontakt

O NÁS

Pojďte poznat PS BRNO blíže. Jen tak zjistíte, jestli si padneme do noty.

MY V PS BRNO… 

… nic nekomplikujeme. Prostě stavíme. 


A to i na know-how majitelů firmy, které firmě PS BRNO položilo v roce 2004 pevné základy. Vznikli jsme s cílem dělat Brno hezčí – stavbami, které nejen vypadají světově, ale hlavně vydrží plnit svůj účel věky. A díky našim betonovým hodnotám, ze kterých neslevujeme, se dnes naše budovy a konstrukce tyčí i v ostatních částech České republiky a v zahraničí.

Výroční zpráva za rok 2022 ke stažení zde.

za každým projektem si stojíme

1018+ DOKONČENÝCH ZAKÁZEK

Sklady, administrativní budovy, bytové domy i velké investiční celky. 

Dohromady přes 1018 staveb všeho druhu se značkou kvality PS BRNO je rozeseto už i daleko za hranicemi Brna.

2034 mio+ obrat za 2004–2023

2034 mio+ obrat za 2004–2023

Jsme si na beton jistí, že kdybychom nenabízeli nejlepší kvalitu podle nejpřísnějších standardů a norem, takovým obratem bychom se chlubit nemohli. Kvalitně odvedená práce bez kompromisů se stala naší misí, což potvrzují naši zákazníci, kteří se k nám vracejí.

225+ spolupracovníků

225+ spolupracovníků

Bez spokojených zaměstnanců, které práce v PS BRNO baví, bychom jen sotva dosáhli veškerých výsledků. Chceme pro ně být vstřícným a férovým zaměstnavatelem, proto posloucháme jejich potřeby i výtky. Díky tomu dokážeme stále růst.

PODPORUJEME

LILA Domov pro postižené děti Otnice, příspěvková organizace

Naši podporu mají děti v domově LILA v Otnicích. Domov nepřetržitě pečuje o 30 dětí s těžkým kombinovaným postižením, které z různých důvodů nemohou mít v péči jejich rodiče. Kvalifikovaný personál zajišťuje pro děti zdravotnickou péči, rehabilitace, výchovnou péči a v neposlední řadě také sociální péči pro rodiny v jejich těžké životní situaci.

Chovánek – Dětské centrum rodinného typu

PS BRNO podporuje děti v Chovánku, dětském centru rodinného typu. Jedná se o systém péče o ohrožené děti do tří let věku. Kromě těžce zdravotně postižených dětí a novorozenců, kteří potřebují zvláštní péči, bydlí všechny děti v malých bytečcích, kde se o ně starají jejich „tety“.

Dětský domov Dagmar Brno, příspěvková organizace

Od roku 2016 finančně podporujeme Dětský domov Dagmar. V tomto domově se věnují dětem a teenagerům mezi 3 a 18 lety, kteří zatím neměli v životě příliš štěstí. 

Městské divadlo Brno, příspěvková organizace

Už několikátým rokem přispíváme na brněnský kulturní život. Pravidelnými sponzorskými dary podporujeme Městské divadlo Brno, aby Brňákům obohacovalo život bez finančních problémů.

KOMETA GROUP, a.s.

U nás jsou snad všichni sportovci, proto máme radost, že můžeme sport také podporovat. Jsme hrdým pravidelným sponzorem a dlouholetým partnerem brněnského hokejového klubu HC KOMETA BRNO.